Zprostředkovatelé pojištění

Narazili jste na internetu na stránky, kde pomáhala vybrat a vypočítat povinné ručení kalkulačka? Pak jste pravděpodobně narazili na jeden z typů zprostředkovatelských společností, takzvaných srovnávačů, které mají oproti sjednávání přímo přes pojišťovny řadu výhod.

Všechno jako na dlani

Nabídky všech pojišťoven máte všechny před sebou, takže nemusíte stejné údaje zadávat u každé pojišťovny zvlášť a složitě porovnávat. Prostě do kalkulačky zadáte požadované parametry a za vteřinku máte před sebou kompletní seznam cen povinného ručení (i jiných produktů) včetně cen. Potom už velmi snadné si vybrat, pokud chceme ušetřit.

Jednoduše a rychle

Sjednávání přes zprostředkovatele je velmi rychlé a probíhá většinou po internetu. Nemusíte tedy vůbec nikam chodit a během pár minut můžete mít doma dočasnou zelenou kartu.

Opravdu levněji

Díky velké konkurenci v posledních letech povinné ručení dosahuje opravdu nízkých částek, obzvláště pro řidiče s nastřádanými bonusy. Díky zprostředkovatelským společnostem však můžete ještě dále ušetřit. Jak je to možné? Tyto společnosti mají s pojišťovnami uzavřeny výhodné smlouvy, díky kterým i další klienti mohou dostat lepší cenu. Pro pojišťovny jde o snížení nákladů a vlastně bezplatnou reklamu a distribuci, takže nakonec jsou spokojeni všichni včetně klientů. Srovnání cen mezi produkty pojišťovny a těchto společností vychází až o desítky procent levněji ve prospěch srovnávačů, takže pokud nemáte rádi ono nepříjemné vysedávání na pobočce pojišťovny, zdlouhavý osobní kontakt a podobné (překonané?) záležitosti, tak lze využití zprostředkovaných pojistných produktů jen a jen doporučit.

Comments are closed.