Pojištění online

Chcete ušetřit čas a své kroky? Chcete zároveň ušetřit a vybrat si vždy nejlevnější povinné ručení? Potřebujete svou pojistku zařídit rychle? Na všechny otázky existuje jedno krátké doporučení: zkuste se pojistit přes internet.

Sleva pro samostatné klienty

Tím, že se o své pojištění postaráte vlastně sami, bez práce zaměstnanců pojišťovny, vlastně šetříte její zdroje. Za to vám pak přísluší sleva, která bývá v řádu několika procent. Jak vlastně celé sjednání probíhá?

Nejprve si najdeme pojišťovnu, u které chceme svůj (nejčastěji) vůz pojistit. To udělám tak, že podrobíme povinné ručení srovnání, nejlépe skrze kalkulačku povinného ručení, která nám ze zadaných parametrů vypočítá, kolik u které pojišťovny zaplatíme. Pokud chceme produkt objednat přímo na stránce pojišťovny, tak si na ni najedeme a vyplníme jednoduchý formulář.

Pokud si vyberete zaplacení pojištění platební kartou, tak už za pár minut můžete v pohodlí domova tisknout dočasnou zelenou kartu, se kterou můžete okamžitě vyjet na silnice. Během čtvrthodinky tak najdete ideální pojišťovnu, sjednáte požadovaný produkt, zaplatíte a jste připraveni ho používat.

Comments are closed.